* ŚWIETLICA * KATECHEZA

INFORMACJE

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK jest placówką pobytu stałego, koedukacyjną przeznaczoną dla dorosłych, dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie.
Zadaniem Domu jest zapewnienie całodobowej opieki dla 35 osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym i znacznym, między innymi:
- z przewlekłą niewydolnością oddechową  powstałą w wyniku mózgowego porażenia dziecięcego lub innych wad wrodzonych,
- wymagających podłączenia do respiratora lub założenia rurki tracheotomijnej,
- z zaburzeniami połykania i koniecznością karmienia sondą lub dojelitowo PEG albo drogą pozajelitową.
Placówka jest częścią XIII-wiecznego podominikańskiego klasztoru z ogrodem. Obiekt usytuowany jest w centrum miasta Sieradza w sąsiedztwie Rynku, Miejskiego Centrum Kultury, Miejskiego Parku, opodal rzeki Warty, w odległości 2 km od PKP i PKS, przy trasie S8, E12 i E83.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nasz Dom, z serca DZIĘKUJEMY. Pragnących dołączyć do grona przyjaciół naszych dzieci, zapraszamy do odwiedzin w Domu, a zainteresowanym pomocą finansową podajemy nr konta bankowego:

BN PARIBAS 21 1600 1143 1846 1831 2000 0005

Dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL21 1600 1143 1846 1831 2000 0005
BIC: PPAB PLPK

Odwiedzających nasz Dom, wspierających nas duchowo i materialnie zapewniamy o pamięci w modlitwie za wstawiennictwem
św. Urszuli Ledóchowskiej w każdy III czwartek miesiąca o godz. 18. 00