Szopka wykonana przez dzieci z przedszkola ss. Urszulanek z ul. Krakowskie Przedmieście

VI rodzinny konkurs szopek bożonarodzeniowych
rozstrzygnięty

Kolejny konkurs szopek już za nami. W tym roku wzięło w nim udział 37 sieradzkich rodzin. Szopki jak zawsze były piękne i różnorodne, malutkie i większe. Przez dwa tygodnie odwiedzający nasz klasztor (a były to całe rodziny, sąsiedzi i znajomi), mogli oddać swój głos na według nich najpiękniejszą. Wybierano spośród szopek z chleba, muszelek, papieru, drewna, sznurka, klocków, piernika i wielu, wielu innych. Oddano 1309 głosów, najwięcej na szopkę ze szkła ( technika fusing) Karoliny Horbacz, która zdobyła nagrodę publiczności ( 171 głosów). I miejsce zdobyła Zuzanna Pilarz z rodzicami, II miejsce Jakub i Mikołaj Balcerzak z rodzicami i III miejsce Kasia i Emilka Wrąbel. Przyznano również trzy wyróżnienia. Szczególne w naszym konkursie jest to, że nagradzani są wszyscy uczestnicy. Dla nas, organizatorów największą radością jest zaangażowanie całych rodzin i uśmiechy na twarzach dzieci.

10 stycznia 2016r.

Laureaci I nagrody - Zuzanna Pilarz z rodzicami

Laureaci II nagrody - Jakub i Mikołaj Balcerzakowie

Przedstawiciele wykonawców szopki z przedszkola